Par mums

Mēs, POScredit.lv, kopš 2012.gada Tavam uzņēmumam piedāvājam ātrus un ērtus aizdevumus no 500 – 50000 eiro, kas tiek piedāvāti sadarbībā ar finanšu uzņēmumu Capitalia.

Saspringti aizdevuma grafiki rada liekas galvassāpes un stresu, tāpēc esam radījuši īpašu veidu, lai Tu aizņemtos naudas līdzekļus varētu sākt atdot ar brīdi, kad Tavs uzņēmums sāks pelnīt.

Mēs zinām, kā tas ir – „vajag tagad!”, tāpēc aizņēmuma procesu esam maksimāli vienkāršojuši, lai savu naudu Tu varētu iegūt, vēlākais, dažu dienu laikā.

POScredit.lv vērtības

  • Mēs esam par Latvijas uzņēmumiem. Mūsu mērķis – lai mūsu aizdevums palīdz augt, attīstīties un pārvarēt šķēršļus, lai sasniegtu jaunus panākumus. Mēs gribam Tavu uzņēmumu redzēt lielu un stipru – tad mēs būsim patiesi lepni par savu darbu.
  • Mēs esam par ilgtermiņa attiecībām. Jēga sadarboties ir tikai tad, ja tas dod labumu abām pusēm. Mēs vēlamies veidot abpusēji izdevīgu sadarbību ar visiem POScredit.lv klientiem un gribam redzēt Tavu biznesu pelnam un attīstamies. Tieši tāpēc, vienmēr esam gatavi palīdzēt ar individuāliem, īpaši Tev piemērotiem risinājumiem.
  • Mēs esam par īpašu attieksmi. Katram POScredit.lv klientam tiek piedāvāts īpašs un individuāls aizdevuma piedāvājums, ko izveido, pamatojoties uz POS terminālu ieņēmumiem, biznesa specifiku un sadarbības ilgumu. Tevi vienmēr uzklausīs personīgais uzņēmuma menedžeris, kurš mācēs saprast, atbalstīt un atrast abpusēji izdevīgākos risinājumus.
  • Mēs esam par cilvēcīgo. Jā, skaitļi un tabulas ir mūsu stiprā puse, bet tajā pašā laikā, katrs POScredit.lv darbinieks saprot un novērtē cilvēcīgos faktorus. Priekos un bēdās. Tad, kad līknes iet augšup un arī tad, kad tās slīd lejup.

    Piemēram, mūsu aizdevumam nav sankcijas, ja uzņēmumam samazinās ieņēmumi. Ja runa ir par POScredit.lv klientiem, mēs vienmēr ticam, ka sadarbojoties ar mums, var uzlabot jebkuru rezultātu un izkļūt no jebkuras situācijas. Tas ir iemesls, kāpēc mēs ļaujam Tev koncentrēties uz savu darbu nevis uz aizdevuma maksājumiem.
Atgriezties uz augšu

Mūsu kontakti

Neatradi atbildi uz savu jautājumu?
Mēs vienmēr būsim priecīgi tev palīdzēt. Zvani 9:00 - 18:00 vai arī raksti.

Tālrunis 9:00 - 18:00 2880 0880

vai raksti info@capitalia.lv