Kā tas darbojas?

Kas esam mēs — POScredit.lv

Patiesībā, jebkura biznesa mērķis ir vienkāršs. Būt zirgā. Uz zaļa zara. Pelnīt.
Lai tā notiktu, dažkārt pietrūkst pavisam nedaudz - jauns dators darbiniekam, klientiem tīkams birojs, apmācības menedžeriem vai kas cits.

Mēs esam POScredit.lv. Tie, kuri Tavu “pavisam nedaudz” aizstāj ar nepieciešamajiem finansu līdzekļiem (apgrozāmie līdzekļi), lai Tu varētu augt, nostabilizēties un izmantot neparedzētas iespējas.

POScredit.lv šo aizņēmumu piešķir, vēlākais, dažu dienu laikā un tas ir jāatmaksā tad, kad pats sāc saņemt naudu no saviem klientiem.

Kā saņemt naudu no POScredit.lv?

Mēs zinām, kā tas ir - “vajag tagad!”. Tūlīt, vai pat vakar. Tieši tāpēc, aizņēmuma procesu esam maksimāli vienkāršojuši, lai savu naudu Tu varētu iegūt, vēlākais, dažu dienu laikā.

 • 1. solis

  Aizpildi pieteikuma formu

  POScredit.lv vai arī mūsu filiālē Rīgā, Brīvības 40 - 35, LV-1050.

 • 2. solis

  Mēs ar Tevi sazināsimies,

  lai precizētu dažas detaļas, piemēram, Tava uzņēmuma pēdējo trīs mēnešu ieņēmumus — tāpēc jau laicīgi vari sagatavot konta izrakstu par šo periodu. Garantējam, ka visi iesniegtie dati tiks izmantoti tikai POScredit.lv vajadzībām, lai Tu pēc iespējas ātrāk varētu saņemt savu naudu.

 • 3. solis

  Tavs pieteikums tiks izvērtēts

  vienas darba dienas laikā no visu dokumentu saņemšanas brīža.

 • 4. solis

  Nepieciešamos finansu / apgrozāmos līdzekļus

  Tu varēsi saņemt trīs darba dienu laikā no līguma parakstīšanas brīža.

Kā tiek atdots aizņēmums?

Mēs vēlamies, lai Tavs uzņēmums var augt un pelnīt netraucēti, tāpēc aizdevuma atmaksa POScredit.lv notiek ļoti pakāpeniski un sabalansēti. Tā ir atkarīga no Tava uzņēmuma dienas maksājuma karšu apgrozījuma. Ņemot vērā to, godīgi tiek aprēķināta daļa no atdodamās kopsummas, jeb, citiem vārdiem sakot — savu aizņēmumu POScredit.lv Tu pamazām atdod tad, kad Tavs uzņēmums saņem naudu no saviem klientiem.

POSCredit.lv Aizdod 1000 EUR

Tavs uzņēmums Garantē atdot 20% no katra ienākošā POS maksājuma līdz aizdevums tiek atmaksāts

POSCredit.lv Tavs uzņēmums Klients samaksā 10 EUR ar karti

Līdzīgi kā neviens neprasa naudu par pienu un rotaļlietām no bērna autiņos, arī mēs nepieprasam POScredit.lv aizdevuma atmaksu, kamēr Tavs bizness nav izaudzis un nopelnījis pats.


Atgriezties uz augšu

Mūsu kontakti

Neatradi atbildi uz savu jautājumu?
Mēs vienmēr būsim priecīgi tev palīdzēt. Zvani 9:00 - 18:00 vai arī raksti.

Tālrunis 9:00 - 18:00 2880 0880

vai raksti info@capitalia.lv