Par un Ap

Kas ir POScredit.lv?

POScredit.lv ir uzņēmums, kas kopš 2012.gada Tavam uzņēmumam piedāvā ātrus un ērtus aizdevumus 500 – 50000 eiro apmērā.

Tas ir ērts un, pats galvenais, izdevīgs aizņēmums, ar kura palīdzību Jūs varat saņemt apgrozāmos līdzekļus pāris dienu laikā, lai savam biznesam palīdzētu augt, attīstīties un izmantot neparedzētas iespējas.

Atgriezties uz augšu

Kā es varu izmantot POScredit.lv naudu?

Aizdevumā piešķirtos līdzekļus vari izmantot jebkuram likumīgam mērķim, kas veicina Tava uzņēmuma attīstību un nodrošina tam veiksmīgu darbību.

Atgriezties uz augšu

Aizdevuma saņemšana

Kā es varu saņemt aizdevumu no POScredit.lv?

Vispirms aizpildi pieteikuma formu. 30 minūšu laikā pēc pieteikuma saņemšanas, ar Tevi sazināsies mūsu speciālisti, lai uzzinātu pārējo nepieciešamo informāciju. Ja nevēlies gaidīt, pieteikties aizdevumam iespējams arī klātienē, POScredit.lv filiālē Rīgā, Brīvības 40 - 35, LV-1050 - tad visu nepieciešamo varēsim noskaidrot uzreiz. Kad tas būs paveikts, atbildi par naudas piešķiršanu saņemsi vienas darba dienas laikā.

Svarīgi - lai saņemtu POScredit.lv aizdevumu, Tev ir jālieto POS termināls bankā Citadele. Ja Tu izmanto POS terminālu citur, to atvērt bankā Citadele palīdzēs mūsu speciālists.

Atgriezties uz augšu

Kādu summu es varu aizņemties?

Aizdevuma summa atkarīga no tā, kādā jomā, cik sen un cik stabili Tavs uzņēmums darbojas. Tā var būt ne lielāka, kā mēneša POS termināla apgrozījums Tavā uzņēmumā. Piemēram, ja Tava uzņēmuma ieņēmumi no maksājumu kartēm ir EUR 1000 mēnesī, tad Tu vari saņemt POS kredītu līdz EUR 1000.

Atgriezties uz augšu

Cik ātri es saņemšu POS kredītu?

Naudu varēsi saņemt, vēlākais, dažu dienu laikā! Mēs ar Tevi sazināsimies jau pāris stundu laikā pēc pieteikuma saņemšanas, lai palūgtu papildus informāciju un pēc tam vienas darba dienas laikā sniegsim apstiprinājumu par aizdevumu. Naudu pārskaitīsim 3 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Atgriezties uz augšu

Vai mans uzņēmums var pretendēt uz POS kredītu?

Galvenais nosacījums POScredit.lv aizdevuma saņemšanai ir POS termināls, kas darbojas Tavā uzņēmumā vismaz 3 mēnešus. Pārējie kritēriji kredīta piešķiršanai atkarīgi no uzņēmuma darbības jomas, tāpēc tiek izskatīti katram pretendentam individuāli. 

Atgriezties uz augšu

Kam ir piemērots POScredit.lv aizdevums?

Tas ir izdevīgs uzņēmumiem, kam nepieciešami apgrozāmie līdzekļi, lai augtu, nostabilizētos vai izmantotu neparedzētas iespējas. Mūsu aizdevums būs noderīgs, piemēram, ja pēkšņi nepieciešams nomainīt kādu iekārtu, iepirkt papildus preci, izremontēt telpas, palielināt reklāmas budžetu vai paplašināt uzņēmumu.

Atgriezties uz augšu

Kā es varu pieteikties? Kādi dokumenti man būs jāuzrāda?

Piesakies, izmantojot mūsu pieteikuma formu vai dodoties uz POScredit.lv filiāli Rīgā, Brīvības 40 - 35, LV-1050. Lai noformētu POScredit.lv aizdevumu, Tev būs nepieciešams konta izraksts par pēdējiem 3 mēnešiem, kurā redzami maksājuma karšu jeb POS termināla ieņēmumi. Atkarībā no nozares, kurā darbojas Tavs uzņēmums, iespējams, būs nepieciešami arī citi dokumenti, kurus laicīgi sagatavot palūgs mūsu speciālisti.

Atgriezties uz augšu

Vai ir nepieciešams galvojums?

Atkarībā no summas un uzņēmuma darbības jomas, iespējams, ka papildus būs nepieciešams arī uzņēmuma īpašnieka galvojums par visu vai daļu no aizdevuma summas.

Atgriezties uz augšu

Vai manam POS terminālam ir jābūt piesaistītam kādai noteiktai bankai?

Jā, POS terminālam ir jābūt piesaistītam bankai Citadele. Ja šobrīd Tavs uzņēmums izmanto citu banku, mūsu speciālisti izstāstīs, kā ērti un ātri pārslēgt terminālu uz banku Citadele un iegūt POScredit.lv  aizdevumu.

Atgriezties uz augšu

Cik ilgi notiek aizdevuma noformēšana?

Pieteikuma formas aizpildīšanai nepieciešamas nepilnas trīs minūtes. Savukārt kopējā kredīta noformēšana aizņems, ilgākais, dažas dienas. 

Atgriezties uz augšu

Vai mans uzņēmums var aizņemties naudu, ja tam jau ir citi aizdevumi?

Jā, arī šādos gadījumos Tavam uzņēmumam ir iespēja saņemt papildus apgrozāmos līdzekļus no POScredit.lv.

Atgriezties uz augšu

Vai aizdevumu var saņemt arī klienti ar sliktu kredītvēsturi?

Tas atkarīgs no katra individuālā gadījuma. Galvenais kritērijs POScredit.lv aizdevuma piešķiršanai ir POS termināls, kas tiek izmantots vismaz trīs mēnešus. Ja ikmēneša ieņēmumi no maksājumu kartēm ir stabili, arī uzņēmumi ar sliktu kredītvēsturi var pretendēt uz mūsu aizdevuma saņemšanu.

Atgriezties uz augšu

Vai es varu saņemt POScredit.lv aizdevumu vairākkārt?

Jā, ja tiek izpildīti visi nepieciešamie kritēriji, Tavs uzņēmums mūsu aizdevumam var pieteikties vairākkārt.

Atgriezties uz augšu

Aizdevuma atdošana

Cik ilgā laikā jāatdod POScredit.lv aizdevums?

Tas atkarīgs no tā, cik lielu summu būsi aizņēmies un cik lielu proporciju no šī apgrozījuma katru dienu būsi gatavs novirzīt POScredit.lv aizdevuma atmaksai. Galējais pieļaujamais atmaksas termiņš parasti ir vairākas reizes lielāks, nekā laiks, kurā aizdevumu atmaksā  POScredit.lv klienti. 

Atgriezties uz augšu

Kā notiek aizdevuma atmaksa?

Naudas līdzekļu atmaksa ir ļoti saudzīga un sabalansēta. Tā tiek veikta pakāpeniski, ik dienu automātiski novirzot daļu no POS termināla jeb maksājumu karšu ieņēmumiem, ko saņemsiet no saviem klientiem. Tas nozīmē, ka nauda netiek strikti atmaksāta katru dienu, fiksētā termiņā, bet tika tad, kad klienti maksā Tev!

    Tas darbojas šādi:

  • ik dienu, kad klienti norēķināsies Tavā uzņēmumā ar maksājumu karti, noteikts procents, par kuru iepriekš būsim vienojušies, no katra darījuma tiks pārskaitīts mums.
  • pārskaitījumi tiek veikti līdz brīdim, kamēr tiks atmaksāta saņemtā summa un POScredit.lv komisija. Tādējādi dienās, kad apgrozījums būs lielāks, Tu automātiski atmaksāsi vairāk, bet dienās, kad apgrozījums saruks – mazāk.
Atgriezties uz augšu

Kāda ir aizņēmuma procentu likme?

POScredit.lv aizdevumam nav procentu likmes, bet ir komisija, kuras lielums atkarīgs no tā, cik strauji izvēlēsies atmaksāt sava uzņēmuma kredītu. Komisija svārstās robežās no 5% - 40% no izsniegtās summas.

Atgriezties uz augšu

Kas notiek, ja uzņēmums nevar atmaksāt aizdevumu?

Pirms aizdevuma noformēšanas uzņēmumam ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt. Bet, ja, neatkarīgi no tā, uzņēmumam rodas neparedzētas grūtības ar naudas atmaksu, sazinies ar mūsu atbalsta dienestu, lai vienkārši rastu abpusēji piemērotu risinājumu.

Atgriezties uz augšu